','' ); } ?>

Analityka internetowa

Badania i optymalizacja

Dzięki analizie i badaniom można dostrzec i zrozumieć potrzeby Twoich klientów. Analityka internetowa pomaga podejmować trafne decyzje biznesowe i kreować dedykowane rozwiązania problemów związanych z funkcjonowaniem serwisu www.

Analityka internetowa – klucz do trafnych decyzji biznesowych

Zajmiemy się kompleksowo analityką Twojej działalności w Internecie. Wszystkie dane dotyczące zachowań użytkowników pozwalają planować i realizować skuteczne działania marketingowe i sprzedażowe. Dzięki temu możesz budować przewagę nad Twoją konkurencją, a także oszczędzać czas i finanse.

Do pracy wykorzystujemy profesjonalne narzędzia np.:

 • Google Analytics
 • Google Search Console
 • Google Tag Manager 
 • SemStorm
 • MajesticSeo
 • Brand24
 • Smartlook

Zwiększanie konwersji

Strona internetowa jest dobrą inwestycją tylko wtedy, kiedy konwertuje ruch na konkretne działanie np. wykonanie telefonu do Twojej firmy czy zakup produktu. Dzięki wykonywanym przez nas testom i analizom zwiększymy konwersję na Twojej stronie internetowej. Decyzje i wskazówki opieramy na danych statystycznych, które pozyskujemy. 

 

Analiza konwersji poprzez:

 • nagrywanie działań użytkowników
 • zbieranie danych o lokalizacji i działaniach
 • wykonywanie testów A/B
 • sprawdzenie grupy docelowej

Projektujemy od podstaw oraz modernizujemy istniejące strony internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Paweł Berezecki

+48 22 208 3442

pawel@studiolapis.pl

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje analiza strony internetowej?

Analityka internetowa to połączenie wielu różnych metod w zależności od oczekiwanych efektów i dostęnych danych statystycznych. Dlatego też nie jest możliwe podanie jednej ceny dla wszystkich. Napisz do nas, przygotujemy bezpłatną wycenę działań.

Ile czasu będzie trwać analiza mojego biznesu?

Aby wyciągnąć wnioski i wdrożyć pierwsze wskazówki potrzeba czasu. Prawie każda branża ma sezonowe wzrosty i spadki, które należy uwzględnić. Dodatkowo zróżnicowanie może być zależne od okresów wolnych od pracy, świąt itd. Pierwszy miesiąc zazwyczaj pozwala wyciągać pierwsze wnioski, zaleca się jednak długofalowe i stałe działania. 

Czy przeprowadzacie audyty stron internetowych?

Tak, przeprowadzamy audyty pod kątem prawidłowej budowy i działania stron internetowych. Analizujemy również zawartość merytoryczną, układ i skuteczność względem wyszukiwarek oraz kampanii reklamowych.

Dowiedz się więcej

Poszerz swoją wiedzę z zakresu budowania biznesu. Jeśli wolisz czytać, wejdź na Bloga. Jeśli wolisz słuchać, koniecznie sprawdź nasz podcast "Firma widoczna w Internecie".

Co mówią nasi klienci

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Studio Lapis. Strona internetowa działa idealnie i spełnia nasze oczekiwania. Dodatkowo mamy hosting, pozycjonowanie i reklamy Google. A co najważniejsze dla nas, wszystko to w jednym miejscu. Polecamy gorąco Studio Lapis.

Małgorzata Duda, właścicielka MK Uzdatnianie Wody

Studio Lapis is a great company to work with. We worked with them on logos and labels. Paul is a very flexible towards requests, lead times, and delivers good work with a keen eye for detail. I can recommend them for digital artwork, and he also seems to be good in building websites.

Robin Vos, project manager Latue (Hiszpania)

Bardzo profesjonalna i miła współpraca. Dokładna wycena, ogromna cierpliwość i zaangażowanie przy pracy nad projektem i pełna opieka nad stroną - to główne cechy pracy ze Studio Lapis. Dziękuję i gorąco polecam.          

Anna Jarynowska, ilustratorka

Zaufali nam

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Paweł Berezecki

+48 22 208 3442

pawel@studiolapis.pl

STUDIO LAPIS

NIP: 739 349 02 45

REGON: 381315961

kontakt@studiolapis.pl

+48 22 208 3442

+48 692 800 115

+48 602 749 769

działamy na terenie całego kraju

 

Blog

Podcast

Współpraca

Polityka prywatności

Siedziba:

ul. Piłsudskiego 69/46, 10-469 Olsztyn