','' ); } ?>

Identyfikacja wizualna

Projektowanie logo

Branding

Stworzymy kompletną identyfikację wizualną dla Twojej firmy. Projekt logo, wizytówek, papieru firmowego, kopert i czego tylko zapragniesz. Daj się zabrać na wyższy poziom i wyróżnij się z tłumu. Wprowadzimy Twój biznes na rynek.

Ostatnie realizacje

Projekt logo – fundament Twojej marki

Logo to fundament identyfikacji wizualnej każdej firmy. Profesjonalny projekt powinien wyróżniać Cię spośród konkurencji i odzwierciedlać wartości oraz cele Twojej firmy. Projektując bierzemy pod uwagę wszystkie te aspekty. Stworzymy dla Twojego biznesu trwałe logo, które będzie godnie reprezentować Twoją firmę. Projektując uwzględniamy ścisłe wymagania branżowe i grupę docelową.

Atrakcyjny brand ma za zadanie:

  • wyróżnić Cię na tle konkurencji
  • pozwolić klientowi poczuć z jaką firmą ma doczynienia
  • kreować pozytywny wizerunek
  • utrwalić Twoją markę w pamięci klientów

Przeczytaj artykuł na naszym blogu: Dlaczego logo jest ważne?

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Kompletną identyfikację wizualną (branding) tworzymy w oparciu o Twoje preferencje i szczegółowe wymagania branżowe. Mamy doświadczenie w realizacji projektów graficznych praktycznie każdej branży. Znamy wszystkie szczegółowe wymagania związane z produkcją i wdrożeniem, co pozwala nam przygotować kompleksowe projekty- od wersji elektronicznych po warianty do druku i produkcji. 

Możemy zaprojektować dla Ciebie całkowicie nową identyfikację wizualną lub odświeżyć istniejącą. Stworzymy i dostosujemy materiały graficzne do potrzeb Twojej firmy i grupy docelowej odbiorców.

Podstawowy zestaw identyfikacji wizualnej obejmuje:

  • nazwę i slogan
  • projekt logo
  • wizytówki
  • papier firmowy 
  • kopertę i pieczątkę
  • ulotki i reklamy

To jednak podstawowe elementy, które możemy rozszerzyć o księgę znaku, gadżety reklamowe,  zalecane czcionki do dokumentów i reklam, odpowiednie barwy czy wystrój wnętrza.

Przeczytaj artykuł na naszym blogu: Po co firmie identyfikacja wizualna?

 

Jak powstaje logo

Podczas rozmowy z Tobą zbieramy wszystkie informacje, którą mogą mieć wpływ na ostateczny kształt projektu. Tworzymy mapę Twojej firmy i wybieramy kluczowe aspekty marki, które wykorzystamy do stworzenia logo.

Następnie na tablecie graficznym tworzymy pierwsze szkice. Rysujemy najpierw zarys, nadajemy kształty, dobieramy czcionki i barwy. Przedstawiamy Tobie gotowe koncepcje logo i ustalamy ostateczną wersję. Jeśli zachodzi taka potrzeba, nanosimy zmiany korekcyjne.

Stworzenie kreatywnej koncepcji i projektu samego logo może zająć nawet 30-50 godzin – tak dobrze przeczytałeś, nawet 30-50 godzin.

Na przykładzie naszego logo możesz zobaczyć skrócony proces powstawania.

 

 

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Paweł Berezecki

+48 22 208 3442

pawel@studiolapis.pl

Cennik identyfikacji wizualnej i logo

Zdajemy sobie sprawę, że każdy biznes jest inny.

Napisz do nas, przygotujemy bezpłatną wycenę dla Ciebie.

 Poniższy cennik pokazuje jedynie orientacyjne koszty projektów.

 

Przeczytaj na naszym blogu: Ile powinien kosztować projekt logo?

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest czas realizacji projektów?

W zależności od tego czy jest to projekt samego logo lub całej identyfikacji wizualnej czas realizacji może wynosić od 7 do 14 dni. Wykonujemy również również projekty z bardzo krótkim czasem realizacji “na wczoraj” – cena takiej usługi to +50% wartości projektu.

W jakich formatach otrzymam logo?

Jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy wymagany format dla wersji elektronicznych, drukarskich czy produkcyjnych. Wszelkie szczegóły dotyczące finalnych formatów zawsze zawieramy w umowie.

Ile propozycji logo otrzymam?

Najczęściej przygotowujemy 1-3 propozycje logo w zależności od projektu i ustaleń. Kilka naprawdę dobrych propozycji jest cenniejszych niż wiele przeciętnych. 

Czy mogę zapłacić po wykonaniu projektu?

Tak, zazwyczaj jest taka możliwość. Przed rozpoczęciem prac pobieramy jedynie symboliczny zadatek płatny na podstawie faktury pro forma. Dodatkowo na każdy projekt przygotowujemy umowę, dzięki której będziesz mógł uzyskać prawa autoskie do projektu i swobodnie go użytkować.

Dowiedz się więcej

Poszerz swoją wiedzę z zakresu budowania biznesu. Jeśli wolisz czytać, wejdź na Bloga. Jeśli wolisz słuchać, koniecznie sprawdź nasz podcast "Firma widoczna w Internecie".

Co mówią nasi klienci

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Studio Lapis. Strona internetowa działa idealnie i spełnia nasze oczekiwania. Dodatkowo mamy hosting, pozycjonowanie i reklamy Google. A co najważniejsze dla nas, wszystko to w jednym miejscu. Polecamy gorąco Studio Lapis.

Małgorzata Duda, właścicielka MK Uzdatnianie Wody

Studio Lapis is a great company to work with. We worked with them on logos and labels. Paul is a very flexible towards requests, lead times, and delivers good work with a keen eye for detail. I can recommend them for digital artwork, and he also seems to be good in building websites.

Robin Vos, project manager Latue (Hiszpania)

Bardzo profesjonalna i miła współpraca. Dokładna wycena, ogromna cierpliwość i zaangażowanie przy pracy nad projektem i pełna opieka nad stroną - to główne cechy pracy ze Studio Lapis. Dziękuję i gorąco polecam.          

Anna Jarynowska, ilustratorka

Zaufali nam

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Paweł Berezecki

+48 22 208 3442

pawel@studiolapis.pl

STUDIO LAPIS

NIP: 739 349 02 45

REGON: 381315961

kontakt@studiolapis.pl

+48 22 208 3442

+48 692 800 115

+48 602 749 769

działamy na terenie całego kraju

 

Blog

Podcast

Współpraca

Polityka prywatności

Siedziba:

ul. Piłsudskiego 69/46, 10-469 Olsztyn