Projekt logo

Zamówienie prosimy składać przez email lub formularz (zakładka KONTAKT)

Cennik stron internetowych znajdą Państwo TUTAJ

 

Podane pakiety oraz ceny zostały przygotowane biorąc pod uwagę najczęstsze wybory naszych klientów. W niektórych przypadkach (tworzenie grafiki technicznej, komponowanie grafik zewnętrznych itp.) cena projektu może odbiegać od standardowej. W takich sytuacjach zawsze jednak uzgodnimy z Tobą cenę finalną przed rozpoczęciem prac.

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Co zrobić jeśli w trakcje realizacji chcę zmienić pakiet?
W każdej chwili możesz zmienić pakiet na wyższy, dopłacając jedynie różnicę w cenie. Możesz również dokonać zmiany na niższy pakiet, ale tylko wtedy gdy prace nad Twoim projektem nie rozpoczęły się.
Jak zamówić jeden z pakietów?
Wystarczy kliknąć na zakładkę kontakt. Tam znajdziesz nasz adres email na który możesz złożyć zamówienie lub  skorzystać z formularza.
Czym są usługi dodatkowe?
To opcje z których możesz skorzystać nie zależnie od wybranego pakietu. Wszelkie szczegóły co do opcji dodatkowych są ustalane indywidualnie, jednak podane ceny pozwalają zorientować się w kosztach.
Czy po zakupie mogę także liczyć na Waszą pomoc?
Oczywiście, po to jesteśmy. Chętnie pomożemy Ci w aktualizacji Twojej strony, zmianach tekstu czy zdjęć. Możemy też ją rozbudować- a to wszystko przy bardzo korzystnych cenach.
Czy można zakupić przy Waszej pomocy przedłużenie serwera czy domeny?
Jak najbardziej. Posiadamy możliwość wykupienia serwera u nas lub w zewnętrznej firmie. Jesteśmy w stanie wyszukać dla Ciebie najlepsze oferty- porozmawiaj z nami na ten temat, chętnie podpowiemy i doradzimy.
Kiedy płacę za usługi?
Bardzo ważna jest dla nas satysfakcja klienta- dlatego też zawsze płacisz po wykonaniu usługi. Możesz to zrobić przelewem lub gotówką. Wystawiamy do każdego zlecenia umowę o dzieło.

Skontaktuj się z nami i zamów swój pakiet

Share This