Shiraider

Projekt logo

Projekt logo dla nowej marki Shiraider. Kombinezony dla moctocyklistów i gadżety. No to jazda…!

projekt logo Shiraider

Projekt logo

Shiraider powstało z miłości do sportowej jazdy motocyklami. Głównym produktem są wysokiej jakości, bezpieczne kombinezony. Nazwa firmy to jednocześnie część jej wartości: Explore yourself and be a rider -Shiraider. Celem było stworzenie rozpoznawalnego, silnego i ponadczasowego logo. Kluczową sprawą było również uzyskanie pełnej skalowalności (potrzeba widoczności zarówno na dużym kombinezonie jak i małej rękawicy). Z racji na specyfikę produkcji i branży konieczna była również możliwość rozdzielenia z logo sygnetu od napisu. Jako oddzielne elementy również musiały zachować pełną klasę. Efekt? Przeszywająca czerwień, ostre cięcia („s” zamknięte w formie hexagonu) i czcionka czytelna w każdym rozmiarze. 

Tę markę na pewno zapamiętasz!

Już na etapie projektowania testowaliśmy wszelkie możliwe opcje ułożenia i wielkości logo. Dzięki temu na etapie produkcji kombinezonów fabryka musiała się zatroszczyć jedynie o odpowiednią jakość szycia. Mimo iż marka Shiraider jest nowa na rynku, charakter projektu logo podkreśla jej doświadczenie i wysoką jakość produktów. 

portfolio branding Shiraider 9 min
portfolio branding Shiraider 15 min
portfolio branding Shiraider 11 min
portfolio branding Shiraider 14 min
portfolio branding Shiraider 16 min

Zjawiskowa i modna

Marka Shiraider stała się nie tylko producentem kombinezonów motocyklowych, ale też nieodłączną częścią motocyklowej społeczności. Ubrania i gadżety z logo Shiraider to również modne dodatki, które są pożądane i rozpoznawane w środowisku pasjonatów sportowej jazdy motocyklem.

portfolio branding Shiraider 6 min
portfolio branding Shiraider 13 min
portfolio branding Shiraider 12 min

BEZPŁATNA wycena Twojego projektu w 24h!

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas. Już tylko krok dzieli Cię od realizacji Twojego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zaznacz wyrażenie zgody

#BAZA WIEDZY

Blog

#NASZE PRACE

Portfolio

#SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

#DANE OSOBOWE

Polityka prywatności

#ZASIĘG - CAŁA POLSKA

Studio Lapis

NIP: 7393490245

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

+48 692 800 115

[email protected]