Lifesherbs

Logo i ilustracje

Ziołowe receptury, zdrowa kuchnia, przepisy kulinarne, regeneracja przy pomocy mieszanek ziołowych i lifestyle. To określenia, które były inspiracją, a zarazem wskazówką do stworzenia logo i ilustracji dla kulinarnego bloga.

Projekt logo

Lifesherbs to inaczej życie z ziół. Dzięki ich właściwościom możliwe jest tworzenie mieszanek, które uczynią każde danie wyjątkowym i zdrowym. Lifesherbs to także sposób na zdrowe ciało i zdrowy tryb życia. Te wartości ukształtowały logo Lifesherbs – życie z ziół. Kolorystyka zaczerpnięta jest prosto z natury. Ziemne odcienie stanowią idealne dopełnienie całości.

Ilustracje

Na potrzeby strony internetowej oraz mediów społecznościowych stworzyliśmy unikatowe grafiki i ilustracje w naturalnym stylu. Podkreślają dodatkowo ekologiczny i zdrowotny charakter Lifesherbs. Uniwersalność wszystkich grafik sprawia, że można wykorzystać je nie tylko na stronie internetowej, ale także do produkcji gadżetów.

Wizytówki w ziołowym stylu

Proste i eko – takie właśnie są wizytówki marki Lifesherbs. Wybrany przez nas matowy papier idealnie dopełnia całą koncepcję naturalności i zdrowego stylu życia. Przy zachowaniu tej nieskomplikowanej koncepcji, zadbaliśmy jednak o to, aby wizytówka jako całość wyrażała to, co promuje marka – życie z ziół.

Strona internetowa

Zaprojektowaliśmy dla Lifesherbs blog kulinarny oraz kanały służące dystrybucji treści. Właścicielowi zależało na możliwości samodzielnej edycji oraz łatwemu dodawaniu kolejnych przepisów. Stworzyliśmy dlatego przyjazną infrastrukturę umożliwiającą użytkownikowi proste zarządzanie całą treścią serwisu. Strona wizualna witryny internetowej jest kontynuacją koncepcji ziołowego stylu życia.

Niepowarzalny charakter

Lifesherbs to zdrowa naturalna kuchnia i mieszanki ziół. Tutaj natura i smaki idą w parze. Wygląd strony internetowej oraz cała koncepcja identyfikacji wizualnej podkreślają to na każdym kroku. Zapraszamy na bloga i życzymy smacznego!

Strony www, marketing

Paweł Berezecki
+48 692 800 115
[email protected]

Studio graficzne

Julia Berezecka
+48 602 749 769
[email protected]

Strony www, marketing

Paweł Berezecki
+48 692 800 115
[email protected]

Studio graficzne

Julia Berezecka
+48 602 749 769
[email protected]

BEZPŁATNA wycena Twojego projektu w 24h!

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas. Już tylko krok dzieli Cię od realizacji Twojego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zaznacz wyrażenie zgody

#BAZA WIEDZY

Blog

#NASZE PRACE

Portfolio

#SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

#ZASIĘG - CAŁA POLSKA

Studio Lapis

NIP: 7393490245

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

+48 692 800 115

[email protected]

#USŁYSZ NAS

Podcast