Bodegas Latue

Projekt etykiet

Niezliczone hektary winnic, słońce i bliskość natury, czyli projekt dla firmy Bodegas Latue – producenta win. Stworzyliśmy etykiety na dwa nowe produkty marki Latue.

portfolio projekt etykiet na wino bodegas latue 1

Projekt etykiet

EL VIENTO oraz HELLOW

Bodegas Latue to hiszpańska firma z długimi tradycjami w produkcji win. Oprócz własnej marki Latue produkuje wina i tworzy marki dla swoich klientów z całego świata. Naszym zadaniem było zaprojektowanie etykiet na bardzo modne w ostatnim czasie owocowe wino o zmniejszonej zawartości alkoholu. Wino EL VIENTO oraz HELLOW to dokładnie te same wina. Natomiast potrzebowały różnych etykiet ze względu na to, że będą eksportowane do dwóch różnych krajów (inne grupy docelowe). Stworzyliśmy proste i nowoczesne etykiety zgodne z trendami branżowymi. W procesie produkcji zostały częściowo pokryte błyszczącym lakierm 3D dając wypukły efekt balonów na EL VIENTO oraz napisów na HELLOW.

portfolio projekt etykiet na wino bodegas latue 3
portfolio projekt etykiet na wino bodegas latue 7

Przygotowanie do produkcji

Oprócz projektów graficznych przygotowaliśmy również pełne pliki do wydruku obejmujące m.in. zalecane kolory w barwach Pantone, rozmiar i kształ wycięcia, miejsca pokrycia lakierem 3D. Dopracowanie tylnej strony etykiety również wymagało sporo czasu ze względu na bardzo małe elementy, które muszą być idealnie czytelne po wydrukowaniu.

portfolio projekt etykiet na wino bodegas latue 2 scaled
portfolio projekt etykiet na wino Latue Bodegas 5
portfolio projekt etykiet na wino bodegas latue 9

Projekt etykiet

HELLOW 

HELLOW oraz EL VIENTO utrzymane są w podobnej koncepcji graficznej. Ze względu na grupy docelowe, znajdujące się w różnych krajach, projekty jednak znacznie różnią się od siebie. Dzięki temu produkt stanie się bardziej dopasowany i lepiej trafi do klientów w określonym miejscu. Jeśli lubisz lekkie owocowe wina to koniecznie spróbuj HELLOW i EL VIENTO produkcji Bodegas Latue!

portfolio projekt etykiet na wino bodegas latue 13
portfolio projekt etykiet na wino bodegas latue 17
portfolio projekt etykiet Bodegas Latue

BEZPŁATNA wycena Twojego projektu w 24h!

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas. Już tylko krok dzieli Cię od realizacji Twojego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zaznacz wyrażenie zgody

#BAZA WIEDZY

Blog

#NASZE PRACE

Portfolio

#SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

#DANE OSOBOWE

Polityka prywatności

#ZASIĘG - CAŁA POLSKA

Studio Lapis

NIP: 7393490245

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

+48 692 800 115

[email protected]