MK Uzdatnianie wody

Rebranding

Rebranding dla firmy z przeszło 25 letnim doświadczeniem to duża odpowiedzialność. Zobacz jak sobie poradziliśmy!

projekt logo dla firmy MK Uzdatnianie Wody

Projekt logo

Właścicielce firmy zależało na zachowaniu nazwy, która ma dość nietypowy układ liter. Zdecydowaliśmy się na niestandardowe połączenie znaków i proporcji, aby uzyskać pełną skalowalność projektu. W nowym układzie, logo świetnie prezentuje się zarówno na małej wizytówce jaki i na samochodzie dostawczym. Zdecydowaliśmy się na ciemnogranatowe tło i białe litery, aby podkreślić stabilność i ekskluzywność marki. Księga znaku przewiduje również możliwość zastosowania odwróconej kolorystyki.

Slogan

Misją firmy jest zapewnianie każdego dnia czystej i uzdatnionej wody dla swoich kontrahentów. Bez względu na to, czy odbiorcą jest klient biznesowy czy też osoba prywatna, celem jest zapewnienie codziennego dostępu do wody uzdatnionej. Łącząc najważniejsze idee firmy opracowaliśmy slogan: „CODZIENNIE CZYSTA WODA!”.

portfolio rebranding MK Uzdatnianie Wody 10 min
portfolio rebranding MK Uzdatnianie Wody
portfolio rebranding MK Uzdatnianie Wody 2 min

Wizytówki

Ciemnogranatowe wykończenie, sztywny papier o jedwabistym dotyku z serii soft skin. Na rewersie logo z wypukłym lakierem 3D. Ta kombinacja to wyznacznik luksusu i elegancji. Dzięki zastosowanej konfiguracji wizytówka jeszcze bardziej podkreśla do jakiej grupy docelowej chce dotrzeć firma.

Strona internetowa

W pełni responsywna, przejrzysta i nowoczesna – to trzy najważniejsze cele które mieliśmy osiągnąć podczas projektowania tej strony www. Możliwość przeglądania treści i znalezienia ważnych informacji na każdym urządzeniu, nawet na smartwatchu… 🙂

rebranding MK GIF

Responswyność i… jeszcze raz responsywność

Obecnie ponad 30% użytkowników odwiedzających tę stronę www używa do tego celu telefonu lub tabletu (liczba ta stale rośnie). Dzięki responsywnej budowie treść automatycznie dostosowuje się do urządzenia i danego wyświetlacza. Wszystko jest idealnie czytelne nawet na urządzeniach z nietypowym lub wyciętym ekranem. Zapraszamy na https://mk94.pl .

portfolio rebranding MK Uzdatnianie Wody 3 min scaled 1
portfolio rebranding MK Uzdatnianie Wody 14 min scaled 1

Gadżety w stylu eko

Dla wyjątkowych osób wyjątkowy prezent. Bawełniana i ekologiczna torba to świetny gadżet, który dobrze mieć przy sobie. My jednak zamieniliśmy bawełnianą torbę w prawdziwie designerski gadżet. Stworzona specjalnie dla MK Uzdatnianie Wody ilustracja promuje zdrowy tryb życia, a co najważniejsze źródło witalności i kluczowy element – wodę. 

BEZPŁATNA wycena Twojego projektu w 24h!

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas. Już tylko krok dzieli Cię od realizacji Twojego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zaznacz wyrażenie zgody

#BAZA WIEDZY

Blog

#NASZE PRACE

Portfolio

#SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

#DANE OSOBOWE

Polityka prywatności

#ZASIĘG - CAŁA POLSKA

Studio Lapis

NIP: 7393490245

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

+48 692 800 115

[email protected]