Sushi World

Rebranding 

Sushi World poprosił nas o całościowy rebranding oraz przygotowanie marki do franczyzy. Naszym zadaniem było stworzenie energetycznego i rozpoznawalnego oblicza. Poznaj nowe Sushi World!

Projekt logo

Sushi World to kuchnia japońska. Główne i najbardziej popularne produkty to oczywiście sushi. Jednak nie takie zwykłe sushi, a sushi z całego świata w różnych odsłonach. Czy dostrzegasz pełną harmonię nazwy i ducha marki? Kontynuacją tego jest właśnie nowa forma logo. Niebanalne nawiązanie kolorystyczne do produktów sushi, zjawiskowa czcionka i ekspresyjny charakter. Energiczne, wyróżniające się i niebanalne. Takie właśnie jest nowe logo Sushi World!

Księga znaku

Niezbędny element, szczególnie kiedy marka przygotowuje się do franczyzy, czyli pełna księga znaku. Zawiera informacje dotyczące budowy logo i proporcji, dopuszczone wersje kolorystyczne, sposoby użycia i inne elementy niezbędne do zachowania właściwego wyglądu logo.

Znakowanie opakowań

Przygotowując projekt logo musieliśmy pamiętać o tym, że będzie ono wykorzystywane również do znakowania opakowań i produktów. Paleta kolorystyczna oraz sam kształt loga zostały stworzone w taki sposób, aby można było odwzorować idealny wygląd bez względu na wybór technologii druku czy produkcji. Obok tego logo po prostu nie można przejść obojętnie!

Nowy slogan – Nowy styl

Sushi World to kuchnia japońska inspirowana wariantami z całego świata. Nowy wygląd marki musiał na każdym kroku podkreślać tę właśnie ideę, która czyni ją wyjątkową. Dlatego też stworzyliśmy slogan wskazujący jak wiele radości i przygód kulinarnych możesz odkryć w jednym miejscu: „Exlpore, dream, discover”! Stworzyliśmy również ilustrację mapy świata złożoną z głównych produktów, które oferuje restauracja. To połączenie jest jasnym przekazem tego, czego możesz tu doświadczyć.

Menu w formacie XXL

Ile produktów można zmieścić na jednej stronie menu? Jeśli menu jest w formacie XXL, może być ich tam na prawdę sporo. Dlatego też do wszystkich zamówień take away zaprojektowaliśmy wyjątkowe menu, które składa się jak mapa. Dzięki temu możesz mieć menu zawsze pod ręką, a po rozłożeniu widzisz cały Sushi World!

Wystrój lokalu

Czym byłaby identyfikacja wizualna bez spójnego wystroju lokalu! Dlatego też zaprojektowaliśmy kilka różnych wariantów pomieszczeń. Dzięki temu zarówno małe jak i duże lokale będą wyglądać spójne oddając ducha marki Sushi World. Dobrane klimatyczne oświetlenie, kolorystyka i tekstury wnętrza, a także odpowiednie drewno są wspaniałym dopełnieniem żywej kolorystyki marki. 

Ilustracje do wnętrza

Ściany w lokalach będą również zdobić grafiki przygotowane specjalnie dla tej sieci restauracji. Ponieważ Sushi World to sushi w odsłonach z całego świata ilustracje w nieoczywisty sposób nawiązują do różnych miejsc. Bangkok, Bombay, a może Santorini – na co dzisiaj masz ochotę? Ale najpierw znajdź na ilustracji – gdzie tym razem ukryte jest sushi?

Gadżety

Czapki, koszulki, bluzy, roll-upy, banery, a może oklejone auto? Marka Sushi World jest teraz gotowa na wszystkie wyzwania. Kompletny branding został stworzony z myślą o każdym, zarówno najmniejszym szczególe jak i największym przedsięwzięciu. Serdecznie zapraszamy na pyszne sushi z całego świata.

Explore, dream, discover!

Strony www, marketing

Paweł Berezecki
+48 692 800 115
[email protected]

Studio graficzne

Julia Berezecka
+48 602 749 769
[email protected]

Strony www, marketing

Paweł Berezecki
+48 692 800 115
[email protected]

Studio graficzne

Julia Berezecka
+48 602 749 769
[email protected]

BEZPŁATNA wycena Twojego projektu w 24h!

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas. Już tylko krok dzieli Cię od realizacji Twojego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zaznacz wyrażenie zgody

#BAZA WIEDZY

Blog

#NASZE PRACE

Portfolio

#SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

#ZASIĘG - CAŁA POLSKA

Studio Lapis

NIP: 7393490245

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

+48 692 800 115

[email protected]

#USŁYSZ NAS

Podcast