Przedszkole leluki

Strona internetowa

Powrót do dzieciństwa. Czyli tworzenie strony internetowej dla jednego z najnowocześniejszych niepublicznych przedszkoli w Polsce. Zapraszamy do krainy Leluków!

Portfolio Strona internetowa Przedszkole Leluki 5

Inna niż wszystkie

Leluki to więcej niż przedszkole, to fascynujący świat rozwoju i miejsce nauki dla dzieci. Doświadczona kadra, wyjątkowe położenie wśród lasów i jezior, nowoczesne wyposażenie i nowatorski program kształcenia wymagają specjalnej oprawy. Dlatego też postawiono przed nami zadanie stworzenia strony internetowej przedszkola innej niż wszystkie – nowoczesnej i idealnie trafiającej do docelowej grupy odbiorców.

Dla współczesnych rodziców

Główną grupą docelową stanowią rodzice, którzy prowadzą swoje biznesy i są ludźmi sukcesu. Troszczą się jednak o swoje pociechy i chcą dla nich najlepszej opieki oraz kształcenia, które przełoży się na rozwój ich dzieci. Przez większość czasu korzystają z urządzeń przenośnych jak telefon czy tablet. Muszą więc mieć wszystkie niezbędne informacje zawsze pod ręką. Nowa strona internetowa została stworzona w taki sposób, aby odnalezienie ich było szybkie.

Portfolio Strona internetowa Przedszkole Leluki 1

Intuicyjna nawigacja

Poruszanie się po stronie internetowej przedszkola to prawdziwa przyjemność. Bez względu na to, czy korzysta się z telefonu czy też komputera wszystkie informacje można odnaleźć w mgnieniu oka. Rozmieszczenie przycisków na stronie pozwala na użytkowanie jej bez najmniejszego wysiłku.

Portfolio Strona internetowa Przedszkole Leluki 7
Portfolio Strona internetowa Przedszkole Leluki 3

Idealna czytelność

Czcionki, grafiki, zdjęcia oraz elementy ruchome zostały zaprojektowane w taki sposób aby wyświetlały się idealnie również na najnowszych ekranach urządzeń Apple. Dzięki temu kolory są nasycone, a barwy idealne. Małe i duże czcionki są ostre i czytelne w każdych warunkach.

Responsywna i szybka

Nadrzędnym celem było uzyskanie czytelności na każdym urządzeniu. Od komputera stacjonarnego, poprzez laptop i tablet, kończąc na telefonie. Responsywny projekt, który stworzyliśmy nie tylko dostosowuje się do każdego z tych urządzeń, ale daje przyjemność z przeglądania treści na stronie. 

Portfolio Strona internetowa Przedszkole Leluki 3
Portfolio Strona internetowa Przedszkole Leluki 4

Konkretny content

Content to podstawa dobrej strony internetowej. Jednak z drugiej strony nadmiar informacji może wprowadzić zamęt i utrudnić znalezienie informacji. Przed opracowaniem contentu wykonaliśmy szczegółowy research, który pokazał nam jakich informacji potrzebują i poszukują rodzice. Dzięki temu na stronie znalazły się tylko potrzebne treści. Dodatkowym wzbogaceniem jest baza profesjonalnych poradników dla rodziców, które rozwiązują ich najczęstsze problemy. Zapraszamy do krainy Leluków!

BEZPŁATNA wycena Twojego projektu w 24h!

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas. Już tylko krok dzieli Cię od realizacji Twojego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zaznacz wyrażenie zgody

#BAZA WIEDZY

Blog

#NASZE PRACE

Portfolio

#SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

#DANE OSOBOWE

Polityka prywatności

#ZASIĘG - CAŁA POLSKA

Studio Lapis

NIP: 7393490245

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

+48 692 800 115

[email protected]