Portfolio 

Wybrane realizacje naszej Agencji Kreatywnej

01

Rebranding i przygotowanie marki do franczyzy - Sushi World

Z miłości do jedzenia, kuchni i sushi. Tak powstało Sushi World. Smaki całego świata i nowe fuzje smaków w jednym miejscu. Wyjątkowość podawanego tu sushi i rosnąca popularność restauracji wymagały nowej identyfikacji wizualnej. Wybierz się z nami w kulinarną podróż dookoła świata!

rebranding sushi worla 1 scaled 1
portfolio rebranding MK Uzdatnianie Wody

02

Rebranding - MK Uzdatnianie Wody

MK Uzdatnianie Wody to firma z tradycjami, działająca na rynku od 1994 roku. Poprzednie logo nie było w pełni zgodne z obecnym charakterem marki. Wyzwanie? Stworzenie nowego wizerunku odpowiadającego konkretnej grupie docelowej. Wizerunku, który będzie ponadczasowy, prosty i elegancki w swojej formie.

03

Projekt strony internetowej - ekskluzywne przedszkole Leluki

Wejdź razem z nami do fantastycznej krainy Leluków, mieszczącej się pośród lasów i jezior warmińskiej przyrody. To wyjątkowe i nowoczesne przedszkole potrzebowało nowej strony internetowej, która będzie w pełni responsywna i dostosowana do współczesnych rodziców. Zobacz projekt!

Portfolio Strona internetowa Przedszkole Leluki 5
portfolio branding Shiraider 11 min

04

Projekt logo - Shiraider

Shiraider to marka, która zrodziła się z pasji jaką jest sportowa jazda motocyklem. Inspirowana indywidualnym stylem wyrażania siebie. Zadanie dla nas? Tchnąć życie w nazwę i stworzyć logo, które będzie wyróżniać markę na tle konkurencji. „Explore yourself and be a rider” – Shiraider.

05

Projekt logo i ilustracje - Blog kulinarny Lifesherbs

Lifesherbs, czyli życie z ziół. To właśnie znajdziesz na nowym kulinarnym blogu. Oprócz strony internetowej stworzyliśmy logo oraz unikalne ilustracje, które stanowią zachętę do zdrowego trybu życia. Rozsmakuj się z nami!

Portfolio projekt logo i ilustracje Lifesherbs 7
portfolio projekt graficzny etykiet na wino

06

Projekty etykiet na wina - Bodegas Latue

Bodegas Latue to hiszpańska marka z wieloletnimi tradycjami. Produkuje wina zarówno pod swoją marką, ale też zaopatruje setki swoich kontrahentów na całym świecie. Wielokrotnie nagradzane i docenione przez degustatorów trunki to wizytówka Latue. Nowa seria win Organic & Vegan wymagała nowoczesnych, prostych i oryginalnych etykiet. Zobacz wykonane przez nas projekty!

NIE LUBISZ CZYTAĆ?

POSŁUCHAJ I POZNAJ NAS W 70 SEKUND

BEZPŁATNA wycena Twojego projektu w 24h!

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas. Już tylko krok dzieli Cię od realizacji Twojego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zaznacz wyrażenie zgody

#BAZA WIEDZY

Blog

#NASZE PRACE

Portfolio

#SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

#DANE OSOBOWE

Polityka prywatności

#ZASIĘG - CAŁA POLSKA

Studio Lapis

NIP: 7393490245

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

+48 692 800 115

[email protected]