marketing internetowy

Pozycjonowanie
stron www

OPTYMALIZACJA SEO

Prowadzisz biznes online? Chcesz sprawić, aby klienci częściej wchodzili na Twoją stronę WWW. Jak to osiągnąć? Do akcji wkracza agencja kreatywna Studio Lapis wraz ze swoją ofertą pozycjonowania.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie (SEO) to szereg działań, które mają na celu zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej, e-sklepu lub bloga w wyszukiwarce Google. To przetestowane i skuteczne techniki, które mają jeden cel – sprawić, aby Twoja marka częściej pojawiała się w wynikach wyszukiwania.

Czy wiesz, że dziś większość z nas szuka informacji w Internecie? Czasy papierowych gazet minęły bezpowrotnie. Najnowsze statystyki podają, że użytkownicy Internetu często nie przeszukują nawet czwartej strony wyników. Co to znaczy dla Ciebie i Twojej firmy? Twoja strona musi znaleźć się wysoko w rankingu. Czym wyższe miejsce, tym większa szansa na sukces.

✔️ Audyt

Audyt SEO daje pełen obraz witryny i pokazuje jej mocne oraz słabe strony. To ocena witryny internetowej pod kątem możliwości i dalszych perspektyw do pozycjonowania.

✔️ Content marketing

Treści na stronie są najważniejszym elementem, które wpływają na pozycjonowanie. Odpowiednie formatowanie i umieszczenie fraz kluczowych to recepta na sukces.

✔️ Influence marketing

Pojawienie się mediów społecznościowych zrewolucjonizowało rynek reklamy. Współpraca z tzw. influencerami może wpływać na pozycjonowanie.

✔️ Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO to działania na stronie internetowej, które mają na celu podniesienia jej w rankingu wyszukiwania. Optymalizacja polega na dostosowaniu witryny do wymogów Google.

✔️ Budowanie linków

Budowanie linków (Link Building) to strategia, która polega na wstawianiu linków prowadzących i wychodzących, co pozytywnie wpływa na pozycjonowanie.

✔️ Analityka

Analityka strony internetowej to działania, które pomogą nam poznać osiągane efekty i poprawić wdrożoną strategię SEO.

Bezpłatna wycena pozycjonowania

Strategia reklamowa dla malej firmy lokalnej – co mozna zrobic za male pieniadze

Dlaczego pozycjonowanie jest ważne?

Pozycjonowanie stron to jedno z ważniejszych zagadnień współczesnego marketingu. Żyjemy w erze cyfrowej, w której na każdym kroku jesteśmy uświadamiani, jak bardzo nowoczesna technologia wpływa na jakość życia. Szukając informacji o produkcie lub firmie, wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarce. Warto zadbać, aby Twoja firma znajdowała się w TOP-3 wyników! Teraz już wiesz, dlaczego pozycjonowanie jest tak ważne!

Skuteczność
działań

Studio Lapis to agencja kreatywna nastawiona na wyniki. Zajmujemy się pozycjonowaniem dla naszych polskich i zagranicznych klientów. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z efektów, które uzyskujemy! Aż 95% pozycjonowanych przez nas fraz kluczowych trafia do TOP-3 wyników! Współpraca z nami to również szybkie efekty. Aż 85% lokalnych fraz pojawia się w TOP-3 już ciągu 3-6 miesięcy. To doskonały wynik, który sprawił, że aż 99% klientów, którzy raz skorzystali z naszych usług zostaje z nami na dłużej.

 • 95% – zleconych nam fraz trafia do TOP-3 wyników
 • 99% – naszych klientów zostaje z nami na dłużej
 • 85% – fraz pojawia się w TOP-3 już w ciągu 3-6 miesięcy

POZCYCJONOWANIE
BEZ LIMITÓW

Czy możliwe jest aby umowa na pozycjonowanie strony internetowej nie posiadała żadnych ograniczeń związanych z ilością fraz, czasem jej trwania i okresem wypowiedzenia? W Studio Lapis tak! Pozycjonujemy bez limitów!

Konkurencja nie śpi i na pewno korzysta z usług pozycjonowania stron. Każdego dnia ich pozycja rośnie. Twoja firma może znaleźć się w pierwszych wynikach wyszukiwania. Liczba fraz zależy od Twoich potrzeb, ale im ich więcej – tym lepiej. Pozycjonuj się BEZ LIMITÓW ze Studiem Lapis.

Dlaczego warto pozycjonowac sie lokalnie blog

Często zadawane pytania

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach (SEO) to szereg działań, które mają na celu poprawienie pozycji strony internetowej w rankingach wyszukiwania. Dzięki zwiększeniu widoczności swojej strony można zwiększyć liczbę odwiedzających i budować swoją markę. Aby dobrze pozycjonować markę, potrzebna jest wiedza na temat działania algorytmów Google.

Zapraszamy po więcej informacji do artkułu na naszym blogu

Algorytmy Google – czym są  i na jakiej zasadzie działają?

Od czego zależy cena pozycjonowania?

Cena pozycjonowania to bardzo często jeden z najważniejszych czynników, mających wpływ na wybór agencji pozycjonującej. Musisz jednak wiedzieć, że działania SEO powinny być prowadzone systematycznie i muszą zostać oparte na sprawdzonych technikach.

W celu osiągnięcia zadowalających efektów działania SEO powinny być cyklicznie  prowadzone przez kilka miesięcy. Dlatego wiele agencji, w tym Studio Lapis, opiera się na płatnościach abonamentowych. Ostateczna cena zależy jednak od takich czynników jak:

 • wielkość i stan Twojej strony internetowej;
 • branża, w której działasz;
 • historia strony;
 • liczba fraz kluczowych do pozycjonowania;
 • Twoja konkurencja;
 • lokalizacja firmy (jeśli mówimy o pozycjonowaniu lokalnym).

Napisz do nas i zapytaj o indywidualną wycenę.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Dziś żyjemy w czasach, w których wiele rzeczy robi się online. Kupujemy w sieci, rozmawiamy ze znajomymi w sieci, pracujemy w sieci. Internet stał się miejscem, w którym spędzamy większość czasu, a w którym z całą pewnością szukamy informacji. Robimy to przeglądając wyniki wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych!

Pozycjonowanie to szereg działań, które mają ułatwić użytkownikom Internetu dotarcie na Twoją stronę internetową, na bloga lub do sklepu internetowego. Co ważne, większość z nas przegląda wyniki znajdujące się jedynie na 1-3 pierwszych stronach. Jeśli Ciebie tam nie ma – zdecydowanie potrzebujesz naszej pomocy!

Co jest potrzebne aby zacząć pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony internetowej to trudny i długotrwały proces, który wymaga wiedzy i doświadczenia. Amatorskie próby pozycjonowania mogą przynieść więcej szkody niż pożytku, dlatego zawsze warto poprosić o pomoc specjalistę.

Rozpoczęcie współpracy z naszą agencją jest proste i nieangażujące. Wystarczy, że napiszesz do nas, a my przeprowadzimy audyt Twojej strony i przedstawimy możliwości dalszego rozwoju.

Kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów pozycjonowania?

Trudno ocenić, po jakim czasie efekty pozycjonowania przyniosą zamierzony skutek. Pierwsze wzrosty pozycji prowadzą do zwiększenia ilości wyświetleń, a te z kolei do większej liczby wejść i wyższą konwersji, czyli celów, które chcesz osiągnąć. Wszystko jednak zależy od takich czynników, jak np.:

 • wielkość i stan Twojej strony internetowej;
 • branża, w której działasz;
 • Twoja konkurencja;
 • lokalizacja firmy (jeśli mówimy o pozycjonowaniu lokalnym).

Efekty pozycjonowania można osiągnąć tylko wskutek cyklicznych i sprawdzonych działań opartych o doświadczenie, wiedzę i stosowanie sprawdzonych technik. PAMIĘTAJ, ŻE 85% LOKALNYCH FRAZ POJAWIA SIĘ W TOP-3 JUŻ W CIĄGU 3-6 MIESIĘCY!

Zapraszamy po więcej informacji do artkułu na naszym blogu

Jak mierzyć wyniki pozycjonowania?

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

BEZPŁATNA wycena Twojego projektu w 24h!

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas. Już tylko krok dzieli Cię od realizacji Twojego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zaznacz wyrażenie zgody

#BAZA WIEDZY

Blog

#NASZE PRACE

Portfolio

#SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

#DANE OSOBOWE

Polityka prywatności

#ZASIĘG - CAŁA POLSKA

Studio Lapis

NIP: 7393490245

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

+48 692 800 115

[email protected]