','' ); } ?>

Pozycjonowanie stron internetowych

Optymalizacja i marketing

Zwiększymy widoczność Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google. Oferujemy kompleksowe działanie łączące optymalizację treści i grafik na stronie, a także pozyskiwanie wartościowych linków. 

Czym jest pozycjonowanie strony www?

Pozycjonowanie Twojej strony internetowej ma na celu podniesienie widoczności w wynikach wyszukiwania czego efektem jest zwiększenie ruchu i dotarcie do potencjalnych klientów. Około 80-90% użytkowników wyszukiwarki Google przegląda tylko pierwszą stronę wyników. Lepsza pozycja w wyszukiwarce bezpośrednio przełoży się na pozyskanie wejść na Twoją stronę internetową. 

 

Pozycjonowanie obejmuje:

 

 • optymalizację strony internetowej
 • tworzenie wartościowych treści
 • budowanie marki eksperta w sieci
 • pozyskiwanie wartościowych linków (linkbuilding)
 • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów
 • budowanie świadomości marki

Proces pozycjonowania i strategia

Konsekwetne prowadzenie działań marketingowych w wyszukiwarkach pomoże w rozwoju Twojej firmy i sprzedaży oferowanych usług oraz produktów. Pozycjonowanie jest procesem długofalowym, który wymaga konsekwencji i ciągłości działań.

 

Elementy strategii:

 • analiza potrzeb Twojej firmy
 • analiza konkurencji
 • plan wdrożenia słów kluczowych
 • optymalizacja strony internetowej
 • prowadzenie działań
 • analiza i raportowanie

 

 

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Paweł Berezecki

+48 22 208 3442

pawel@studiolapis.pl

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Możliwa jest jedynie indywiudalna wycena. Finalny koszt pozycjonowana zależny jest od ilości i konkurencyjności danej frazy, a także prac dodatkowych które należy wykonać na stronie aby móc budować pozycję w wyszukiwarce.

Ile muszę czekać na pierwsze efekty?

Właściwe działanie zgodnie z polityką Google wymaga stopniowych działań i czasu. Wyszukiwarka Google to żywy organizm i wiele skomplikowanych algorytmów dlatego nie można jednoznacznie stwierdzić po jakim czasie widoczne będą pierwsze efekty. Doświadczenie pokazuje, że w zależności od frazy pierwsze efekty mogą być widoczne już po kilku miesiącach. Czas ten jednak może być zdecydowanie dłuższy dla konkurencyjnych fraz i nowych domen. 

Czy muszę podpisywać umowę na pozycjonowanie?

Wszystko zależy od wybranej formy współpracy. Proponujemy zarówno opcje bez zobowiązań czasowych oraz umowy 12-miesięczne lub bezterminowe. Musisz jednak wiedzieć, że najlepsze rezultaty można osiągnąć przy długofalowych działaniach. 

Dowiedz się więcej

Poszerz swoją wiedzę z zakresu budowania biznesu. Jeśli wolisz czytać, wejdź na Bloga. Jeśli wolisz słuchać, koniecznie sprawdź nasz podcast "Firma widoczna w Internecie".

Co mówią nasi klienci

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Studio Lapis. Strona internetowa działa idealnie i spełnia nasze oczekiwania. Dodatkowo mamy hosting, pozycjonowanie i reklamy Google. A co najważniejsze dla nas, wszystko to w jednym miejscu. Polecamy gorąco Studio Lapis.

Małgorzata Duda, właścicielka MK Uzdatnianie Wody

Studio Lapis is a great company to work with. We worked with them on logos and labels. Paul is a very flexible towards requests, lead times, and delivers good work with a keen eye for detail. I can recommend them for digital artwork, and he also seems to be good in building websites.

Robin Vos, project manager Latue (Hiszpania)

Bardzo profesjonalna i miła współpraca. Dokładna wycena, ogromna cierpliwość i zaangażowanie przy pracy nad projektem i pełna opieka nad stroną - to główne cechy pracy ze Studio Lapis. Dziękuję i gorąco polecam.          

Anna Jarynowska, ilustratorka

Zaufali nam

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Paweł Berezecki

+48 22 208 3442

pawel@studiolapis.pl

STUDIO LAPIS

NIP: 739 349 02 45

REGON: 381315961

kontakt@studiolapis.pl

+48 22 208 3442

+48 692 800 115

+48 602 749 769

działamy na terenie całego kraju

 

Blog

Podcast

Współpraca

Polityka prywatności

Siedziba:

ul. Piłsudskiego 69/46, 10-469 Olsztyn