fbpx
+48 692 800 115 kontakt@studiolapis.pl

Tworzymy grafiki i ilustracje.

Projekty graficzne opakowań.

Studio graficzne. 

Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko czego potrzebujesz. Stworzymy grafiki, które wyróżnią Twoją markę czy produkt. Realizujemy również wymagające i nietypowe zlecenia graficzne. Rysujemy również ilustracje i formy graficzne.

Tworzymy grafiki i ilustracje.

Projekty graficzne opakowań.

Katalogi, wizytówki i wiele innych… 

Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko czego potrzebujesz. Stworzymy grafiki, które wyróżnią Twoją markę czy produkt. Realizujemy również wymagające i nietypowe zlecenia graficzne. Rysujemy również ilustracje i formy graficzne.

stworzymy wszystko czego potrzebujesz

Profesjonalne projekty graficzne

Zdajemy sobie sprawę, że każda branża i produkt ma inną charakterystykę i potrzeby. Dlatego też nie działamy szablonowo. Każdy projekt zaczynamy od analizy i porównań, aby obrać odpowiedni kierunek. Współpracujemy z jedną z największych drukarni w Polsce, dzięki czemu możemy zaoferować wydruki najwyższej jakości w bardzo korzystnych cenach. Jeśli masz dla nas nietypowe zlecenie, chętnie się go podejmiemy. Co możemy dla Ciebie zaprojektować? Wszystko, czego potrzebujesz.

 

Często projektujemy

  • kompletną identyfikację wizualną i logo
  • etykiety na produkty
  • banery, plakaty, ulotki, wizytówki
  • stoiska handlowe i wystawowe
  • gadżety reklamowe i prezentowe
  • okładki i katalogi

Zapytaj nas koniecznie o możliwości druku. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca, łącznie z prowadzeniem procesu druku. Gotowe materiały wyślemy ekspresowym kurierem prosto na wskazanie miejsce – gdziekolwiek zechcesz. 

satysfakcja i gwarancja

Najwyższa jakość realizacji

Przede wszystkim zależy nam na Twojej satysfakcji. Dlatego też przed rozpoczęciem prac starannie analizujemy niemal każdy możliwy aspekt i wariant. Dzięki temu zyskujesz pewność, że każdy projekt graficzny będzie idealnie dopracowany. Przed i podczas realizacji projektu możesz czuć się swobodnie aby zadawać nam pytania. Chętnie na nie odpowiadamy i lubimy rozmawiać. Nie musisz również obawiać się o kwestie techniczne związane z późniejszym wydrukiem. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie, a potem pozostaniemy do Twojej dyspozycji. 

k

Profesjonalne projekty

Zapewniamy kreatywne podejście i wysoką jakość prac.

R

DOŚWIADCZENIE

Realizujemy również wymagające projekty.

R

ZAPLECZE SPRZĘTOWE

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do tworzenia.

i

GWARANCJA

Zabezpieczamy Twoje interesy stosowną umową.

TERMINY

Realizujemy projekty zawsze w wyznaczonym czasie.

w

ATMOSFERA WSPÓŁPRACY

Kochamy swoją pracę i jesteśmy tu dla Ciebie

KOMPLEKSOWO

Profesjonalny wydruk

Bardzo szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego też zajmiemy się wydrukowaniem materiałów. Współpracujemy z jedną z największych drukarni w Polsce. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. Gwarantujemy najwyższą jakość niezależnie od tego, co chcesz wydrukować. Możesz skorzystać z Twojej lokalnej drukarni, wtedy przekażemy wszystkie materiały. Z doświadzenia jednak wiemy, że kontakt z drukarnią, przygotowanie plików i proces akceptacji zajmują wiele czasu, dlatego chętnie zajmiemy się tym za Ciebie.

 

  • wydrukowane materiały wyślemy pod wskazany adres, bezpłatnie.

zapoznaj się z naszą ofertą

Cennik – projekty graficzne

Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz. Z racji na różnorodność projektów, rozliczne warianty i dostępne technologie, nie możemy podać dokładnych cen. Byłoby to nierzetelne.

Serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu z nami. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę projektów graficznych oraz wydruku. 

Kliknij na poniższy przycisk i napisz krótko czego potrzebujesz lub po prostu zostaw dane kontaktowe. Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić Ci dostępne warianty i pomóc wybrać najkorzystniejszą opcję.

NASI KLIENCI

Zaufali nam

Nasi klienci polecają formę realizacji on-line

Specjalizujemy się w realizacji zleceń on-line przy pomocy korespondencji e-mail, komunikatorów, rozmów telefonicznych, wideokonferencji, portali społecznościowych .

OPINIE

Co mówią o współpracy nasi klienci

Polecam. Pan Paweł jest osoba bardzo profesjonalna i kontaktową. Ma świetną wyobraźnie, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy.

Piotr, przedsiębiorca

Polecam! Świetny kontakt, szybka realizacja, przystępne ceny, elastyczne podejście i otwartość na sugestie klienta. Pełen profesjonalizm.

Maria, właścicielka hodowli psów

Mam logo bloga o jakim marzyłem. Świetna współpraca i wyczucie – smak i szyk w grafice komputerowej. Czapki z głów. Polecam.

Paweł, bloger

Kliknij i sprawdź opinie naszych klientów w Google

KLIKNIJ TUTAJ

Telefon

+48 692 800 115

+48 602 749 769

E-MAIL

kontakt@studiolapis.pl

grafika@studiolapis.pl

reklama@studiolapis.pl

Adres

Działamy na terenie całej Polski

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

NIP: 7393490245

Share This