• Tworzymy trwałe projekty graficzne etykiet, opakowań, metek, reklam, stoisk, gadżetów.

Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko czego potrzebujesz. Stworzymy grafiki, które wyróżnią Twoją markę i produkt.

projektowanie graficzne, projekty etykiet opakowań reklam

PROJEKTY GRAFICZNE

Jak możesz zwiększyć świadomość marki i sprzedaż?

Budowanie świadomości marki odbywa się na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest właśnie odpowiednie pakowanie i oznaczanie produktów, eksponowanie usług, właściwy przekaz reklamowy i odpowiednia prezentacja Twojej firmy np. na targach biznesowych. Wszystko to wymaga starannego przemyślenia i zaprojektowania, tak aby w efekcie Twoja marka kreowała pozytywny i przyjemny w odbiorze obraz dla konsumentów. Odpowiednio dobrane kolory, czcionki, grafiki, zdjęcia pomogą w tym procesie. Przełoży się to na zwiększenie zainteresowania i sprzedaży. Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz. Może to być mała metka, albo duże stoisko na targach bieznesowych.

tworzenie

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Zdajemy sobie sprawę, że każda branża i produkt ma inną charakterystykę i potrzeby. Dlatego też nie działamy szablonowo. Każdy projekt zaczynamy od analizy i porównań, aby obrać odpowiedni kierunek. Współpracujemy z jedną z największych drukarni w Polsce, dzięki czemu możemy zaoferować wydruki najwyższej jakości w bardzo korzystnych cenach. Jeśli masz dla nas nietypowe zlecenie, chętnie się go podejmiemy. Co możemy dla Ciebie zaprojektować? Wszystko, czego potrzebujesz.

 

Często projektujemy

 • kompletną identyfikację wizualną i logo
 • etykiety na produkty
 • banery, plakaty, ulotki, wizytówki
 • stoiska handlowe i wystawowe
 • gadżety reklamowe i prezentowe
 • okładki i katalogi

Zapytaj nas koniecznie o możliwości druku. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca, łącznie z prowadzeniem procesu druku. Gotowe materiały wyślemy ekspresowym kurierem prosto na wskazanie miejsce – gdziekolwiek zechcesz. 

satysfakcja i gwarancja

Co zyskujesz zlecając nam wykonanie projektów?

Przede wszystkim zależy nam na Twojej satysfakcji. Dlatego też przed rozpoczęciem prac starannie analizujemy niemal każdy możliwy aspekt i wariant. Dzięki temu zyskujesz pewność, że każdy projekt graficzny będzie idealnie dopracowany. Przed i podczas realizacji projektu możesz czuć się swobodnie aby zadawać nam pytania. Chętnie na nie odpowiadamy i lubimy rozmawiać. Zapewniamy spokojną i przyjazną atmosferę współpracy. Nie musisz również obawiać się o kwestie techniczne związane z późniejszym wydrukiem. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie, a potem pozostaniemy do Twojej dyspozycji. 

Projekty wykonujemy wyłącznie na legalnym oprogramowaniu. Po wykonanych pracach przekazujemy Ci prawa autorskie abyś mógł swobodnie używać grafik tam, gdzie tylko potrzebujesz.

R

SATYSFAKCJA

Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie.

ANALIZA PROJEKTU

Dokładnie sprawdzamy możliwe warianty i wybieramy najlepszy.
k

NIESZABLONOWE PROJEKTY

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
w

ATMOSFERA WSPÓŁPRACY

Zapewniamy przyjazną atmosferę na każdym etapie.

TERMINY

Dotrzymujemy wszystkich terminów realizacji.
i

GWARANCJA

Przekazujemy pełną dokumentację projektu.

DRUKOWANIE

Wydrukujemy Twoje materiały

Bardzo szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego też zajmiemy się wydrukowaniem materiałów. Współpracujemy z jedną z największych drukarni w Polsce. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. Gwarantujemy najwyższą jakość niezależnie od tego, co chcesz wydrukować. Możesz skorzystać z Twojej lokalnej drukarni, wtedy przekażemy wszystkie materiały. Z doświadzenia jednak wiemy, że kontakt z drukarnią, przygotowanie plików i proces akceptacji zajmują wiele czasu, dlatego chętnie zajmiemy się tym za Ciebie.

Co możemy dla Ciebie wydrukować? Na przykład:

 • wizytówki
 • ulotki (również składane)
 • plakaty, teczki
 • katalogi (szyte, klejone, spiralowe)
 • gazetki i standy reklamowe
 • papier firmowy, notesy
 • torby reklamowe, plecaki
 • koperty, kalendarze, planery
 • banery, billboardy, roll-up

Zapytaj nas koniecznie o możliwości druku. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca, łącznie z prowadzeniem procesu druku. Gotowe materiały wyślemy ekspresowym kurierem prosto na wskazanie miejsce – na całym świecie.

Zaufali nam

Nasi klienci

REALIZOWALIŚMY PROJEKTY dla naszych klientów w 4 KRAJACH

Nasi klienci bardzo lubią formę realizacji on-line

Granice i język nie stanowią dla nas bariery. Zrelizowaliśmy z powodzeniem projekty już w 4 krajach.  Specjalizujemy się w realizacji zleceń on-line prz pomocy:

 • korespondencji e-mail
 • komunikatorów
 • rozmów telefonicznych
 • wideokonferencji
 • portali społecznościowych

Oczywiście jeśli chcesz spotkać się z nami osobiście jest to również możliwe. Z przyjemnością porozmawiamy z Tobą przy filiżance ciepłej kawy.

PROJEKTY GRAFICZNE

Niektóre z naszych projektów

OPINIE

Co mówią o nas nasi klienci

Bardzo profesjonalna i miła współpraca. Dokładna wycena, ogromna cierpliwość i zaangażowanie przy pracy nad projektem i pełna opieka nad stroną – to główne cechy pracy ze Studio Lapis. Dziękuję i gorąco polecam. Anna Jarynowska

Grafik komputerowy - freelancer

Fachowa i miła obsługa, bardzo dobry kontakt, polecam! Iwona Bartosz-Przybyło

Właścicielka firmy Intertrado - tłumaczenia przysięgłe

Firma bardzo rzetelna, super kontakt, realizacja projektu w mega gigantycznym tempie z dopracowanymi detalami. Polecam z czystym sumieniem, współpraca z taką firmą to czysta przyjemność. Robert Smejlis

Właściciel RS POINT - regeneracja narzędzi produkcyjnych

zapoznaj się z naszą ofertą

Cennik – projekty graficzne

Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz. Lubimy zlecenia nietypowe i trudne. Jednak z racji na różnorodność projektów, rozliczne warianty i dostępne technologie, nie możemy podać dokładnych cen. Byłoby to nierzetelne. Serdecznie zachęcamy Cię do konatku z nami. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę projektów graficznych oraz wydruku. 

Kliknij na poniższy przycisk i napisz krótko czego potrzebujesz lub po prostu zostaw dane kontaktowe. Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić Ci dostępne warianty i pomóc wybrać najkorzystniejszą opcję.

profesjonalne PROJEKTY GRAFICZNE

z przyjemnością STWORZYMY DLA CIEBIE WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

Daj się zabrać na wyższy poziom

zamawiam bezpłatną konsultację

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania- jesteśmy do Twojej dyspozycji.

DANE FIRMY

NIP: 739 34 90 245

Studio Lapis

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn, Polska

KONTAKT

działamy na terenie całego kraju

+48 692 800 115

+48 602 749 769

kontakt@studiolapis.pl

Paweł Berezecki

+48 692 800 115

kontakt@studiolapis.pl

Julia Berezecka

+48 602 749 769

julia@studiolapis.pl

Napisz do nas

O NAS

Studio Lapis to firma z Olsztyna, która działa na terenie całego kraju i za granicą. Projektuje profesjonalne strony internetowe i tworzy projekty graficzne m.in. logo oraz kompletną identyfikację wizualną. Dodatkowo oferuje usługi hostingowe, pozycjonowanie i reklamę stron internotwych w wyszukiwarce Google.  Misją firmy jest dostarczanie nowoczesnych, bezpiecznych i funkcjonalnych stron internetowych w atrakcyjnych cenach oraz tworzenie ponad czasowych i oryginalnych projektów graficznych i logo dla firm, blogerów, korporacji i marek.

TAGI: projektowanie stron internetowych, tworzenie stron www, projektowanie logo, identyfikacja wizualna, hosting, bezpieczne strony internetowe, projektowanie ulotek, projektowanie plakatów, reklama w Google Adwords, pozycjonowanie stron internetowych, projektowanie graficzne, firma graficzna.