+48 692 800 115 kontakt@studiolapis.pl

Tworzymy grafiki.

Wykonujemy projekty graficzne etykiet i opakowań.

Projektujemy katalogi i reklamy.

Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko czego potrzebujesz. Stoworzymy grafiki, które wyróżnią Twoją markę i produkt. Realizujemy również wszelkie nietypowe zlecenia graficzne.

projektowanie graficzne, projekty etykiet opakowań reklam

PROJEKTY GRAFICZNE

Jak możesz zwiększyć świadomość marki i sprzedaż?

Budowanie świadomości marki odbywa się na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest właśnie odpowiednie pakowanie i oznaczanie produktów, eksponowanie usług, właściwy przekaz reklamowy i odpowiednia prezentacja Twojej firmy np. na targach biznesowych. Wszystko to wymaga starannego przemyślenia i zaprojektowania, tak aby w efekcie Twoja marka kreowała pozytywny i przyjemny w odbiorze obraz dla konsumentów. Odpowiednio dobrane kolory, czcionki, grafiki, zdjęcia pomogą w tym procesie. Przełoży się to na zwiększenie zainteresowania i sprzedaży. Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz. Może to być mała metka, albo duże stoisko na targach bieznesowych.

OFERTA STUDIA GRAFICZNEGO

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Zdajemy sobie sprawę, że każda branża i produkt ma inną charakterystykę i potrzeby. Dlatego też nie działamy szablonowo. Każdy projekt zaczynamy od analizy i porównań, aby obrać odpowiedni kierunek. Współpracujemy z jedną z największych drukarni w Polsce, dzięki czemu możemy zaoferować wydruki najwyższej jakości w bardzo korzystnych cenach. Jeśli masz dla nas nietypowe zlecenie, chętnie się go podejmiemy. Co możemy dla Ciebie zaprojektować? Wszystko, czego potrzebujesz.

 

Często projektujemy

 • kompletną identyfikację wizualną i logo
 • etykiety na produkty
 • banery, plakaty, ulotki, wizytówki
 • stoiska handlowe i wystawowe
 • gadżety reklamowe i prezentowe
 • okładki i katalogi

Zapytaj nas koniecznie o możliwości druku. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca, łącznie z prowadzeniem procesu druku. Gotowe materiały wyślemy ekspresowym kurierem prosto na wskazanie miejsce – gdziekolwiek zechcesz. 

satysfakcja i gwarancja

Co zyskujesz zlecając nam wykonanie projektów?

Przede wszystkim zależy nam na Twojej satysfakcji. Dlatego też przed rozpoczęciem prac starannie analizujemy niemal każdy możliwy aspekt i wariant. Dzięki temu zyskujesz pewność, że każdy projekt graficzny będzie idealnie dopracowany. Przed i podczas realizacji projektu możesz czuć się swobodnie aby zadawać nam pytania. Chętnie na nie odpowiadamy i lubimy rozmawiać. Zapewniamy spokojną i przyjazną atmosferę współpracy. Nie musisz również obawiać się o kwestie techniczne związane z późniejszym wydrukiem. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie, a potem pozostaniemy do Twojej dyspozycji. 

Projekty wykonujemy wyłącznie na legalnym oprogramowaniu. Po wykonanych pracach przekazujemy Ci prawa autorskie abyś mógł swobodnie używać grafik tam, gdzie tylko potrzebujesz.

k

NIESZABLONOWE PROJEKTY

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
w

ATMOSFERA WSPÓŁPRACY

Zapewniamy przyjazną atmosferę na każdym etapie.

TERMINY

Dotrzymujemy wszystkich terminów realizacji.
i

GWARANCJA

Przekazujemy pełną dokumentację projektu.
R

SATYSFAKCJA

Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie.

ANALIZA PROJEKTU

Dokładnie sprawdzamy możliwe warianty i wybieramy najlepszy.

DRUKOWANIE

Wydrukujemy Twoje materiały

Bardzo szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego też zajmiemy się wydrukowaniem materiałów. Współpracujemy z jedną z największych drukarni w Polsce. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. Gwarantujemy najwyższą jakość niezależnie od tego, co chcesz wydrukować. Możesz skorzystać z Twojej lokalnej drukarni, wtedy przekażemy wszystkie materiały. Z doświadzenia jednak wiemy, że kontakt z drukarnią, przygotowanie plików i proces akceptacji zajmują wiele czasu, dlatego chętnie zajmiemy się tym za Ciebie.

Co możemy dla Ciebie wydrukować? Na przykład:

 • wizytówki
 • ulotki (również składane)
 • plakaty, teczki
 • katalogi (szyte, klejone, spiralowe)
 • gazetki i standy reklamowe
 • papier firmowy, notesy
 • torby reklamowe, plecaki
 • koperty, kalendarze, planery
 • banery, billboardy, roll-up

Zapytaj nas koniecznie o możliwości druku. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca, łącznie z prowadzeniem procesu druku. Gotowe materiały wyślemy ekspresowym kurierem prosto na wskazanie miejsce – na całym świecie.

Zaufali nam

Nasi klienci

REALIZOWALIŚMY PROJEKTY dla naszych klientów w 4 KRAJACH

Nasi klienci polecają formę realizacji on-line

Granice i język nie stanowią dla nas bariery. Zrelizowaliśmy z powodzeniem projekty już w 4 krajach. 

Specjalizujemy się w realizacji zleceń on-line prz pomocy korespondencji e-mail, komunikatorów, rozmów telefonicznych, wideokonferencji, portali społecznościowych i innych dogodnych metod. Oczywiście jeśli chcesz spotkać się z nami osobiście jest to również możliwe. Z przyjemnością porozmawiamy z Tobą przy filiżance ciepłej kawy.

liwe. Z przyjemnością porozmawiamy z Tobą przy filiżance ciepłej kawy.

PROJEKTY GRAFICZNE

Niektóre z naszych projektów

zapoznaj się z naszą ofertą

Cennik – projekty graficzne

Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz. Lubimy zlecenia nietypowe i trudne. Jednak z racji na różnorodność projektów, rozliczne warianty i dostępne technologie, nie możemy podać dokładnych cen. Byłoby to nierzetelne. Serdecznie zachęcamy Cię do konatku z nami. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę projektów graficznych oraz wydruku. 

Kliknij na poniższy przycisk i napisz krótko czego potrzebujesz lub po prostu zostaw dane kontaktowe. Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić Ci dostępne warianty i pomóc wybrać najkorzystniejszą opcję.

OPINIE

Co mówią o nas nasi klienci

Polecam STUDIO LAPIS. Pan Paweł jest osoba bardzo profesjonalna i kontaktową. Ma świetną wyobraźnie, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy.

Piotr, przedsiębiorca

Polecam Studio Lapis! Świetny kontakt, szybka realizacja, przystępne ceny, elastyczne podejście do nietuzinkowego tematu (logo hodowli psów) i otwartość na sugestie klienta. Pełen profesjonalizm.

Maria, właścicielka hodowli psów

Firma bardzo profesjonalna. Szybko tanio dobrze. Właściciel również doradza. Dziękujemy Maciej, właściciel firmy informatycznej

Dziękujemy za Wasze opinie w Google!

 Wasza średnia ocen to 5,0

Kliknij i sprawdź opinie naszaych klientów w Google KLIKNIJ TUTAJ

Działamy w całej Polsce

NIP: 739 34 90 245

Siedziba firmy:

Studio Lapis

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn, Polska

KONTAKT

Tel. +48 692 800 115

Tel. +48 602 749 769

kontakt@studiolapis.pl