','' ); } ?>

Projektowanie stron internetowych

Profesjonalne blogi

Landing page

Projektujemy nowoczesne, szybkie i bezpieczne strony internetowe dla firm. Tworzymy responsywne strony www dostosowujące się do wszystkich urządzeń i systemów operacyjnych.

Responsywne strony internetowe

Tworzymy profesjonalne, bezpieczne i idealnie czytelne strony internetowe. Obecnie często ponad 50%-70% wejść na strony internetowe odbywa się z urządzeń przenośnych. Dlatego patrząc w przyszłość budujemy wyłącznie responsywne strony internetowe, które idealnie działają na każdym urządzeniu – komputerze, tablecie czy telefonie. Spełniamy standardy Google dotyczące bezpieczeństwa certyfikatów stron www (certyfikaty bezpieczeństwa SSL).

Gwarantujemy:

 • profesjonalny, nieszablonowy design
 • działanie strony na każdym urządzeniu
 • dopasowanie do grupy docelowej
 • zgodność z najnowszymi standardami
 • wsparcie i doradztwo
 • ultraszybki hosting
Ultraszybka i nowoczesna strona www

Dbamy aby projektowane przez nas strony internetowe nie tylko dobrze wyglądały, ale były maksymalnie intuicyjne i przyjemne w użytkowaniu. Czy wiesz o tym, że ponad 60% przeglądających wychodzi ze strony jeśli ładuje się ona dłużej niż 3 sekundy? Dlatego tak ważne jest, aby Twoja strona internetowa była na prawdę szybka.

Kluczowe aspekty projektu: 

 • przejrzysty design
 • szybkość działania
 • łatwa nawigacja
 • obsługa na każdym urządzeniu
 • bezpieczeństwo w każdym standardzie

Strona internetowa – narzędzie do rozwoju Twojego biznesu

Strona internetowa Twojej firmy powinna spełniać określone zadania. Prezentowanie i sprzedaż usług, sklep z Twoimi produktami, czy pozyskanie czytelników na prowadzonym Blogu. Finalnie chodzi o zmonetyzowanie określonych czynności i zwiększenie obrotów. Pomożemy osiągnąć Ci wszystkie Twoje biznesowe cele tworząc skuteczną kampanię marketingową.

 

Prowadzimy działania, które pomogą osiągać cele Twojej firmy: 

 • reklama w wyszukiwarce
 • reklama wideo
 • marketing rekomendacji
 • newsletter
 • pozyskiwanie leadów
 • budowanie bezpłatnych wyników wyszukiwania

Profesjonalne rezultaty

Pełna zgodność z urządzeniami Apple

Jeśli jesteś użytkownikiem urządzeń Apple z pewnością zauważyłeś, że wiele stron internetowych nie wczytuje się poprawnie, a obrazy na Twoim wyświetlaczu Retina nie wyglądają dobrze. Brak im koloru i ostrości. Strony internetowe, które stworzymy zgodne są z każdym systemem. Precyzyjnie i szybko działają na urządzeniach Apple, a wyświetlane obrazy są najwyższej jakości bez jednoczesnej utraty wydajności. W biznesie urządzenia Apple to podstawowe narzędzia, sprawimy że Twój biznes będzie na nich idealnie widoczny.

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Paweł Berezecki

+48 22 208 3442

pawel@studiolapis.pl

Cennik stron internetowych

Zdajemy sobie sprawę, że każdy biznes jest inny.

Napisz do nas, przygotujemy bezpłatną wycenę dla Ciebie.

 Poniższy cennik pokazuje jedynie orientacyjne koszty projektów.

 

Najczęściej zadawane pytania

Od czego zależy finalna cena strony internetowej?

Na cenę składa się wiele czynników. W zależności od wielkości strony www (ilości zakładek i zawartości), określonych funkcjonalnośći np. moduły płatności, formularze, mapy itd. cena będzie się różnić. To samo dotyczy oprawy graficznej. Dlatego najlepiej napisz do nas, przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę. 

Jaki jest czas realizacji projektu strony internetowej?

Standardowy czas wykonania firmowej strony internetowej to zazwyczaj około 30 dni. Oczywiście stworzenie mniejszej strony internetowej może być znacznie krótsze, a rozbudowane projekty mogą zająć więcej czasu. Na etapie pierwszych rozmów przedstawiamy wiążący czas realizacji.

Czy mogę zapłacić po wykonaniu strony www?

Tak, zazwyczaj jest taka możliwość. Przed rozpoczęciem prac pobieramy jedynie zadatek płatny na podstawie faktury pro forma. 

Czy wykonujecie również projekt logo?

Zajmiemy się kompleksowo widocznością Twojej firmy w Internecie. Stworzymy dla Ciebie logo i kompletną identyfikację wizualną. Następnie stworzymy stronę internetową i wdrożymy strategię marketingową – wszystko w jednym miejscu. 

Dowiedz się więcej

Poszerz swoją wiedzę z zakresu budowania biznesu. Jeśli wolisz czytać, wejdź na Bloga. Jeśli wolisz słuchać, koniecznie sprawdź nasz podcast "Firma widoczna w Internecie".

Co mówią nasi klienci

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Studio Lapis. Strona internetowa działa idealnie i spełnia nasze oczekiwania. Dodatkowo mamy hosting, pozycjonowanie i reklamy Google. A co najważniejsze dla nas, wszystko to w jednym miejscu. Polecamy gorąco Studio Lapis.

Małgorzata Duda, właścicielka MK Uzdatnianie Wody

Studio Lapis is a great company to work with. We worked with them on logos and labels. Paul is a very flexible towards requests, lead times, and delivers good work with a keen eye for detail. I can recommend them for digital artwork, and he also seems to be good in building websites.

Robin Vos, project manager Latue (Hiszpania)

Bardzo profesjonalna i miła współpraca. Dokładna wycena, ogromna cierpliwość i zaangażowanie przy pracy nad projektem i pełna opieka nad stroną - to główne cechy pracy ze Studio Lapis. Dziękuję i gorąco polecam.          

Anna Jarynowska, ilustratorka

Zaufali nam

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Paweł Berezecki

+48 22 208 3442

pawel@studiolapis.pl

STUDIO LAPIS

NIP: 739 349 02 45

REGON: 381315961

kontakt@studiolapis.pl

+48 22 208 3442

+48 692 800 115

+48 602 749 769

działamy na terenie całego kraju

 

Blog

Podcast

Współpraca

Polityka prywatności

Siedziba:

ul. Piłsudskiego 69/46, 10-469 Olsztyn