','' ); } ?>

Reklama w Google

(Google AdWords)

Dzięki reklamom w wyszukiwarce Google dotrzemy do Twoich nowych klientów. Tworzymy i prowadzimy kampanie reklamowe każdej wielkości i dla każdej branży. Realizujemy również zlecenia na kampanie zagraniczne, w każdym języku.

Korzyści z reklamy w Google AdWords

Reklama w Google to bardzo dobry wybór, aby zdobyć nowych klientów poprzez zwiększenie ruchu na stronie, zwiększenie sprzedaży w sklepie czy też zachęcenie do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Kampania może być skierowana w określone miejsce np. miasto Warszawa lub całe województwo, kraj czy cały świat – nie ma ograniczeń.

Główne zalety kampanii reklamowej Google AdWords:

 • płatność tylko wtedy, gdy ktoś wejdzie na Twoją stronę
 • stosunkowo krótki czas wdrożenia i rozpoczęcia
 • elastyczne dostosowanie budżetu
 • nieograniczona liczba słów kluczowych
 • możliwość kierowania do określonych odbiorców

 

Optymalizacja strony www i kampanii reklamowej na smartfony

W zależności od branży nawet od 50% do 70% ruchu na stronie internetowej jest ze smartfonu. Brak optymalizacji strony internetowej i reklam pod urządzenia przenośne uniemożliwia zapoznanie się z Twoją stroną internetową i marnuje Twoje fundusze. Dlatego też przed stworzeniem kampanii analizujemy Twoją stronę i dokonujemy niezbędnych zmian, aby była przyjazna urządzeniom przenośnym. Możemy również stworzyć specjalną grupę reklam tylko na te urządzenia.

 

Co zyskujesz: 

 • więcej wejść na stronę z urządzeń mobilnych
 • więcej wizyt na stronie przełoży się na konkretne działanie np. zakup
 • oszczędzasz fundusze z nietrafionych reklam
 • polepszasz widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania

Dlaczego warto z nami współpracować?

Sama reklama w Google to nie wszystko. Przeprowadzimy audyt i zoptymalizujemy Twoją stroną internetową, aby przynosiła najlepsze rezultaty. Opracujemy indywidualny plan działania dla Twojego biznesu i wdrożymy kampanię reklamową. Zajmiemy się wszystkim, abyś Ty mógł skupić się na swoim biznesie.

Kampania reklamowa może obejmować:

 • reklama w wyszukiwarce
 • reklama na stronach partnerów Google
 • reklama wideo (YouTube)
 • reklama w aplikacji
Uzyskaj bezpłatną konsultację

Paweł Berezecki

+48 22 208 3442

pawel@studiolapis.pl

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje kampania reklamowa w wyszukiwarce?

Na koszt kampanii reklamowej składają się trzy elementy. Pierwszy to jednorazowy koszt utworzenia kampanii. Drugi to miesięczny koszt prowadzenia Twojej kampanii reklamowej. Trzeci to miesięczny budżet, które przeznaczysz na kliknięcia. Ponieważ każda branża jest inna prosimy skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie bezpłatną wycenę.

Jak szybko możecie zacząć reklamować moją stronę?

Przy standardowych kampaniach, może ona wystartować w zaledwie kilka dni. Przy bardzo dużych kampaniach czas ten może się wydłużyć. 

Ile osób będzie klikać w moją reklamę?

Tu również wiele zależy od branży oraz budżetu przeznaczonego na kampanię. Ta liczba może się wahać od kilkudziesięciu do kilku tysięcy wejść dziennie na stronę w przypadku dużych kampanii. Przygotowując plan działania powiemy Ci ilu mniej więcej wejść na stronę możesz się spodziewać i ile to będzie kosztować.

Dowiedz się więcej

Poszerz swoją wiedzę z zakresu budowania biznesu. Jeśli wolisz czytać, wejdź na Bloga. Jeśli wolisz słuchać, koniecznie sprawdź nasz podcast "Firma widoczna w Internecie".

Co mówią nasi klienci

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Studio Lapis. Strona internetowa działa idealnie i spełnia nasze oczekiwania. Dodatkowo mamy hosting, pozycjonowanie i reklamy Google. A co najważniejsze dla nas, wszystko to w jednym miejscu. Polecamy gorąco Studio Lapis.

Małgorzata Duda, właścicielka MK Uzdatnianie Wody

Studio Lapis is a great company to work with. We worked with them on logos and labels. Paul is a very flexible towards requests, lead times, and delivers good work with a keen eye for detail. I can recommend them for digital artwork, and he also seems to be good in building websites.

Robin Vos, project manager Latue (Hiszpania)

Bardzo profesjonalna i miła współpraca. Dokładna wycena, ogromna cierpliwość i zaangażowanie przy pracy nad projektem i pełna opieka nad stroną - to główne cechy pracy ze Studio Lapis. Dziękuję i gorąco polecam.          

Anna Jarynowska, ilustratorka

Zaufali nam

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Paweł Berezecki

+48 22 208 3442

pawel@studiolapis.pl

STUDIO LAPIS

NIP: 739 349 02 45

REGON: 381315961

kontakt@studiolapis.pl

+48 22 208 3442

+48 692 800 115

+48 602 749 769

działamy na terenie całego kraju

 

Blog

Podcast

Współpraca

Polityka prywatności

Siedziba:

ul. Piłsudskiego 69/46, 10-469 Olsztyn