marketing internetowy

REKLAMA
SOCIAL MEDIA

PROWADZENIE FANPAGE

Media społecznościowe są potężnym narzędziem biznesowym. Pomagają utrzymać relację z klientami i pokazują im, że Twoja firma może być ich przyjacielem. Zarówno dosłownie, jak i w przenośni.

Social media

Profile społecznościowe pełnią obecnie całą masę funkcji. Dzięki nim można nie tylko kontaktować się ze znajomymi, ale i znajdować wymarzone produkty.

Social media pozwalają odczuć, że wszyscy mogą być ze sobą blisko. Napisanie wiadomości do celebryty jeszcze nigdy nie było prostsze. Tak samo, jak znalezienie odpowiedniego klienta dla swojej firmy. Przy dobrze zaplanowanej kampanii marketingowej na mediach społecznościowych można odnieść spektakularny sukces, który przełoży się na zyski. Dodatkowo social media pozwalają na szybkie budowanie bazy zadowolonych użytkowników, nawiązywanie z nimi więzi i zachęcanie do interakcji. W ogromnym stopniu wpływają na to, jak odbierana jest firma i jaki ma wizerunek. Jednym skutecznym postem można zaskarbić sobie sympatię tysięcy osób niezależnie od tego, czy prowadzi się małe, czy duże przedsiębiorstwo.

prowadzenie firmowego fanpage
prowadzenie fanpage i reklama na facebook

Strona firmowa na Facebooku

Facebook staje się drugą wyszukiwarką. To tu konsumenci chcą kontaktować się z firmą, szukają najnowszych ofert i rozwiązania swoich problemów. Profesjonalnie prowadzona strona firmowa na Facebooku zapewni możliwość budowania relacji z klientami i ich świadomości marki.

Budowanie marki przez social media

Żadne inne narzędzia marketingowe nie dają tyle funkcji, co media społecznościowe. Ustala się w nich wszystko – od prezentowanych treści, przez styl wypowiedzi, do sposobu komunikowania się z odbiorcami. Istnieje wiele zmiennych, które trzeba wziąć pod uwagę, by skutecznie budować swoją markę. Do właściwego zarządzania social mediami potrzebne są doświadczenie i wiedza, którymi chętnie się z Tobą podzielimy. Wiemy, jak kształtują się obecne trendy, czego szukają klienci i jak chcą, żeby z nimi rozmawiano. 

Prowadzenie Facebooka

Utworzenie fan page

Fanpage Twojej firmy musi się wyróżniać i przekazywać wszystko to, co jest w Twoim przedsiębiorstwie najlepsze.

Prowadzenie i komunikacja

To my zajmiemy się Twoimi postami, komentarzami i wiadomości. Wspólnie wypracujemy styl wypowiedzi, który będzie pasował do Twojej organizacji.

Reklama i zasięg

Bez rozwoju nie można liczyć na sukces w social mediach. Zadbamy o promocję Twojego fanpage i sprawimy, że dotrze on do szerokiego grona odbiorców.

Prowadzenie Instagrama

Utworzenie konta

Na Instagramie najważniejsze są emocje i to, co chcesz pokazać swoim obserwującym. Założymy Twojej firmie fanpage, który od pierwszego zdjęcia będzie przyciągał wzrok.

Kontakt i zdjęcia

Nawiązywanie kontaktu z odbiorcami, którzy mogą zainteresować się Twoją firmą tylko dzięki zdjęciom i krótkim opisom to zajęcie, które wymagają pewnej dozy umiejętności.

Promocja

Instagram daje nieograniczone pole do promocji. Pozwala lepiej dopasować grupę docelową, dzięki czemu możesz trafić do takich osób, które rzeczywiście staną się Twoimi klientami.

Kampanie reklamowe
na Facebooku i Instagramie

Kampanie reklamowe na social mediach działają. To właśnie tam znajduje się największa liczba użytkowników, którzy przyjemnie spędzają swój czas. Promocja na portalach społecznościowych jest naturalna i zachęca do nawiązywania kontaktu z Twoją firmą. Jeśli jest dobrze przeprowadzona, to może przynieść ze sobą wielu nowych fanów i lojalnych klientów.

lat spędza się w social media

miliardy osób na facebooku

1 miliard osób na instagramie

prowadzenie instagram i facebook

Dotrzyj do nowych klientów

Fanpage na social mediach jest kolejnym łatwym do utrzymania kanałem, dzięki któremu ludzie zainteresowani Twoją firmą będą mogli szybko ją odnaleźć. Dodatkowo otrzymujesz narzędzie, które pozwala Ci zdecydować, do jakiej grupy docelowej chcesz dotrzeć i komu chcesz prezentować swoją ofertę.

Co zyskujesz?

Możemy kompleksowo zadbać o Twoje fanpage na social mediach. Zajmiemy się publikowaniem treści, komunikowaniem się z klientami i promocją. Dlaczego warto?

Najbardziej oczywistym plusem jest generowanie przychodów. Można to zrobić poprzez budowanie społeczności lub reklamowanie swoich produktów i usług w ramach platformy. Dodatkowo korzystanie z mediów społecznościowych pozwala Twoim klientom łączyć się i współpracować z Twoją firmą na bardziej osobistym poziomie. To przyciągnie do Ciebie nowych użytkowników, którzy będą reklamować Cię wśród swoich znajomych. Prężnie działający firmowy fanpage to także szansa na znacznie wyprzedzenie konkurencji. Wielkość sieci społecznościowej ma również wpływ na pozycjonowanie, więc jest to popularna strategia optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

 

Dzięki social mediom otrzymujesz:

✅ zmniejszone koszty marketingu,

✅ zwiększoną sprzedaż,

✅ zwiększony ruch na Twojej stronie,

✅ poprawiony ranking w wyszukiwarkach,

✅ większe zaangażowanie klienta,

✅ większy dostęp do rynków międzynarodowych,

✅ możliwość przeprowadzenia badań rynku.

Julia Berezecka Studio Lapis Agencja Kreatywna3

Bezpłatna wycena kampanii w social media

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

BEZPŁATNA wycena Twojego projektu w 24h!

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas. Już tylko krok dzieli Cię od realizacji Twojego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zaznacz wyrażenie zgody

#BAZA WIEDZY

Blog

#NASZE PRACE

Portfolio

#SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

#DANE OSOBOWE

Polityka prywatności

#ZASIĘG - CAŁA POLSKA

Studio Lapis

NIP: 7393490245

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

+48 692 800 115

[email protected]