projektowanie www

APLIKACJE
MOBILNE

TWORZENIE APLIKACJI MOBILNYCH

Chcesz pokazać klientom swoją ofertę i ułatwić im kontakt z Twoją firmą? Aplikacja mobilna to innowacyjne narzędzie, które pozwoli Ci w krótkim czasie zwiększyć zyski i efektywność.

Nowoczesne aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne są uważane za jedno z najpotężniejszych narzędzi do budowania relacji z grupą docelową pod względem biznesowym. Prawie każdy dorosły na świecie ma smartfon, a rynek ten stale rośnie. To ważny powód, by skoncentrować się na technologii mobilnej. Oferta Twojej firmy może cały czas być w zasięgu ręki konsumentów, a dzięki powiadomieniom i zaawansowanym funkcjom stale będziesz ich informować o nowościach i przypominać im o swojej marce. Dobrze zaprojektowana aplikacja mobilna sprawi, że nie stracisz kontaktu z klientami.

Możliwości aplikacji mobilnych

Z

Wzrost sprzedaży

To nowy kanał, dzięki któremu możesz zwiększyć zyski firmy. Dzięki powiadomieniom promocyjnym, rabatowym i bonusowym motywujesz klientów do interakcji.

Z

Szerokie grono odbiorców

Możesz nawiązywać relacje z klientami bez względu na to, gdzie się znajdują. W zależności od funkcjonalności aplikacji można z niej korzystać nawet bez dostępu do Internetu.

Z

Skuteczny marketing

Z aplikacji mobilnych można z powodzeniem przyciągać uwagę poprzez różne kampanie marketingowe. W ten sposób poszerzasz potencjalną grupę odbiorców i rozwijasz z nimi relacje.

Z

Ułatwiona praca

Aplikacje mobilne mogą służyć do wykonywania interakcji pracowników w zespole, a także do monitorowania i zarządzania dowolnymi procesami.

Z

Wzrost lojalności klientów

Zintegruj programy lojalnościowe z aplikacją mobilną i dziel się przydatnymi promocjami, rabatami lub nowościami ze swoimi klientami.

Z

Źródło danych

Aplikacje pozwalają na zebranie wielu przydatnych informacji do dalszej analizy. Śledząc sposób działania użytkowników, możesz zobaczyć, jakie kroki należy podjąć, by rozwijać firmę. 

Zalety aplikacji mobilnych

Możemy stworzyć dla Ciebie aplikację mobilną, która będzie prosta w obsłudze, intuicyjna, a jednocześnie pełna informacji i przydatnych funkcji. Połączenie takiego rozwiązania z płatnościami online i skutecznym systemem powiadomień sprawi, że Twoja firma odnotuje znaczne zyski. Aplikacje nie są odbierane przez konsumentów jako forma promocji, a efektywne narzędzie, z którego mogą korzystać wszędzie tam, gdzie tylko mają ochotę. To przekłada się na ich zadowolenie i budowanie więzi z Twoją marką.

Systemy, na które projektujemy

tworzenie aplikacji mobilnych 3
tworzenie aplikacji mobilnych 2
tworzenie aplikacji mobilnych 1

Bezpłatna wycena Twojego projektu

CO MÓWIĄ NASI PARTNERZY

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wierzyć, że naprawdę jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. Sprawdź, co mówią o nas osoby, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

„Dziękujemy za świetna współpracę. Strona zaprojektowana przez Studio Lapis w 100% spełniła nasze oczekiwania. Doceniamy zaangażowanie i profesjonalne podejście do klienta. Gorąco polecam firmę jako partnera do współpracy.”

Dominika Gołębiowska

Właściciel, Przedszkole Leluki

„Studio Lapis is a great company to work with. We worked with them on logos and labels. Paul is a very flexible towards requests, lead times, and delivers good work with a keen eye for detail. I can recommend them for digital artwork, and he also seems to be good in building websites.”

Robin Vos

Business development manager, Bodegas Latúe Espania

„Serdecznie polecam usługi STUDIO LAPIS. Profesjonalizm, szybkość działania, a co najważniejsze – estetyka. Projekt jest dopracowany pod każdym względem, w każdym szczególe. Wszystkie prośby i sugestie klienta są z olbrzymią starannością realizowane.”

Anna Wachnicka

Przedsiębiorca, Hoofs & Wings

„Bardzo polecam współpracę ze Studiem LAPIS oraz Panem Pawłem. Stały kontakt, zlecenie wykonane szybko, wszystkie wymagane parametry uwzględnione za pierwszym razem, nawet nie trzeba było robić poprawek. Opieka nad klientem nawet już po zakończeniu zlecenia. Polecam z całego serca.”

Kinga Radzka

Project Manager, BWM Exchange

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

BEZPŁATNA wycena Twojego projektu w 24h!

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas. Już tylko krok dzieli Cię od realizacji Twojego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zaznacz wyrażenie zgody

#BAZA WIEDZY

Blog

#NASZE PRACE

Portfolio

#SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

#DANE OSOBOWE

Polityka prywatności

#ZASIĘG - CAŁA POLSKA

Studio Lapis

NIP: 7393490245

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

+48 692 800 115

[email protected]