projektowanie www

SKLEPY
INTERNETOWE

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Studio Lapis zaprojektuje i stworzy dla Ciebie sklep internetowy na miarę oczekiwań dzisiejszych konsumentów. Z nami sprzedaż może być jeszcze bardziej prosta i efektywna!

Tworzymy sklepy internetowe skrojone na Twoją miarę

Sprzedajesz? Przenieś swój biznes do sieci! Marzyłeś o własnym sklepie internetowym? Chętnie spełnimy to marzenie! Z nami wypłyniesz na głębokie wody. Dziś coraz więcej czasu spędzamy w Internecie. To tutaj szukamy informacji, dzielimy się wrażeniami, rozmawiamy i spędzamy wolny czas. W sieci robimy też zakupy! Coraz więcej ludzi przekonuje się do zakupów online! To potężny rynek, który stale się rozrasta. Wykorzystaj ten potencjał i otwórz własny biznes internetowy! My damy Ci potrzebne narzędzia.

Indywidualny projekt

Rozwiązania dedykowane tylko Tobie i Twojej stronie! Ciekawe funkcje, które będą dostępne wyłącznie dla Twojego sklepu!

Responsywność i szybkość

Strony dostosowane do urządzeń mobilnych, które dobrze wyglądają zarówno na dużym monitorze, jak i na smartfonie.

Możliwość rozbudowy

Intuicyjne zarządzanie stroną, spora możliwość konfiguracji i rozbudowy, łatwe dodawanie treści oraz mnogość funkcji, które ułatwią sprzedaż.

Reklama w GoogleAds

Reklama Google Ads wypromuje Twój sklep i sprawi, że odwiedzi go szersze grono klientów. Zajmiemy się stworzeniem i  konfiguracją kampanii.

Pozycjonowanie sklepu

Podobnie jak stronę internetową, e-sklep również można pozycjonować. Dzięki naszym działaniom możesz znaleźć się w TOP-3 rankingu wyszukiwania.

Opieka sklepu 24/7

Zajmiemy się stałą opieką nad Twoim sklepem. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wszystko będzie działać jak należy przez 24 godziny na dobę!

Kompleksowa obsługa

Z

Instalacja certyfikatu SSL

Certyfikat SSL pozwala zapewnić ochronę stronom internetowym i umożliwia zachowanie poufności danych, które są przesyłane na stronę drogę elektroniczną. Z wdrożonym certyfikatem zdobędziesz zaufanie swoich klientów.

Z

Integracja z płatnościami

Czy wiesz, dlaczego wszyscy kochają zakupy online? Są szybkie, proste i wygodne! Dzięki zintegrowaniu z wieloma systemami płatności dajesz swoim klientom większy wybór. Dodaj do swojego e-sklepu możliwość płacenia kartą, BLIK-iem czy szybkim przelewem!

Z

Regulamin sklepu

Jeśli myślisz, że regulamin sklepu to tylko niepotrzebna formalność – jesteś w błędzie! Brak jasnych zasadach może Cię słono kosztować! Dobrze napisany regulamin rozwieje wszelkie wątpliwości Twoich klientów i pozwoli Ci uniknąć ewentualnych kar.

Z

Optymalizacja SEO

Dobrze zaprojektowany sklep internetowy będzie zarabiał dla Ciebie przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Zajmiemy się optymalizacją SEO Twojej witryny, dzięki czemu będzie bardziej widoczna dla klientów.

Z

Prowadzenie sklepu

Sklep internetowy może sprzedawać produkty nawet kiedy nie patrzysz. To jednak nie oznacza, że prowadzenie handlu online jest proste i nie wymaga pracy. Potrzebujesz kogoś do wystawiania towarów i obsługiwania klientów – zostaw to nam!

Z

Materiały marketingowe

Masz już swój własny sklep internetowy? Czas go wypromować! Służymy pomocą w przygotowaniu gadżetów i wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych w formie elektronicznej i do printu, w tym ulotek, ofert, katalogów czy banerów.

Platformy, na których budujemy sklepy

sklepy internetowe magneto prestashop woocommerce 1
sklepy internetowe magneto prestashop woocommerce 3
sklepy internetowe magneto prestashop woocommerce 2
Cennik

Podane ceny są jedynie orientacyjne. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dokładnej wyceny projektu logo czy całej identyfikacji wizualnej.

Bezpłatna wycena Twojego projektu

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

BEZPŁATNA wycena Twojego projektu w 24h!

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas. Już tylko krok dzieli Cię od realizacji Twojego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zaznacz wyrażenie zgody

#BAZA WIEDZY

Blog

#NASZE PRACE

Portfolio

#SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

#DANE OSOBOWE

Polityka prywatności

#ZASIĘG - CAŁA POLSKA

Studio Lapis

NIP: 7393490245

ul. Piłsudskiego 69/46

10-469 Olsztyn

+48 692 800 115

[email protected]